П`ятниця, 17.05.2024, 10:55
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | *** (Висока висота стоїть на висоті...) / Богдан кудряшов - Сторінка 3 - Форум | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Міні-чат
50
Друзі сайту
Статистика
sevama
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум » ПОЕТИЧНІ СТУДІЇ » ПЕРШІ СПРОБИ на форумі SEVAMA » *** (Висока висота стоїть на висоті...) / Богдан кудряшов (Абстракція)
*** (Висока висота стоїть на висоті...) / Богдан кудряшов
Bab4ikДата: Четвер, 22.03.2012, 21:43 | Повідомлення # 31
пуп'янок
Група: Модератори
Повідомлень: 209
Статус: Offline
та про що тут тільки вже не йшлось) :D
 
АнательДата: Четвер, 22.03.2012, 23:06 | Повідомлення # 32
редактор
Група: Модератори
Повідомлень: 246
Статус: Offline
ну да))))))))

Ars longa, vita brevis.

Мяу!!!
 
АнательДата: Четвер, 22.03.2012, 23:14 | Повідомлення # 33
редактор
Група: Модератори
Повідомлень: 246
Статус: Offline
до речі, корисна дискусія вийшла - я от, намагаючись дати пораду, дізналась, що я зле стерво, шо ображає бідних хлопців, і вважає себе геніальною)) кажеш людині, що то ше не вірш, а начерк, етюд, сира річ, а тобі пояснюють, що ти зверхня і вважаєш всіх бидлом - це ж жодні психологічні тести так хутко не прояснять ситуації)))

коротше, тра частіше до новеньких забігати - багацько нового про себе дізнаєшся)))


Ars longa, vita brevis.

Мяу!!!
 
vidokДата: Четвер, 22.03.2012, 23:35 | Повідомлення # 34
квіточка
Група: Модератори
Повідомлень: 316
Статус: Offline
Анатель, good good good :D :D :D
 
ОксанкаДата: П`ятниця, 23.03.2012, 02:19 | Повідомлення # 35
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
Quote (Анатель)
намагаючись дати пораду, дізналась, що

Анатель, з таким же стикаюся по інтернету, де безліч друзів щасливі з творчих поривів друга і хором волають про його геніяльність і тут я - таке мерзке створіння - пишу про деякі огріхи у ритмі, римах... увесь шал емоцій миттєво виливається на мене, але має вигляд уже помий. де ж там! я осмілилася їхньому талантищу зауваження зробити.

якось хтось із новеньких написав, що своїми зауваженнями хтось висловлює неповагу до автора.
а я хочу сказати, що неповагою до автора є мовчання. коли авторський твір, викладений на ресурсі, днями/місяцями/роками "висить" цнотливо і без жодного коментаря, - оце неповага.
а трата свого часу, емоцій і знань з елементарним бажанням допомогти і підказати, - це саме повага і підставляння плеча, коли автор оступився на широкій і нерівній ниві поезії.


Мрії збуваються ! :)
 
лелекаДата: Вівторок, 27.03.2012, 20:51 | Повідомлення # 36
пуп'янок
Група: Модератори
Повідомлень: 123
Статус: Offline
Мабуть тому, що і я дуже часто "римую", як наш "новачок" ( не ображайтеся, Богдане, що так вас називаю) стаю в його обороні. Дуже боляче, коли тобі приписують "графоманство", тобто, роблять тебе з першого побуту на форумі, таким собі, неуком. Не всі вважають "однотипні рими", гріхом віршування. Для мене важніше, що пише поет, яка його провідна думка, що він хоче сказати своїм віршем, а тоді вже, чи правильно він складає рими. Мої вірші, часто, взагалі не читаються, бо мабуть " не достойні для науковців". Це мене не зупиняє, бо знаходяться чудові учителі -коректори, які без образ, допомагають мені удосконалюватися. Не знаю чому, але форум знову починає -спати. Я розумію, різні виступи і таке інше, але хотіося б, щоб був контакт між авторами не тількі при зустрічах, але і тут на форумі. Може тому нас меншає.
Я б просто привітала пана Богдана до нашого гурту і чекала б від нього інших віршів. Так що , Богдане, пишіть. Хочеться почути більше ваших творів.
 
ОксанкаДата: Вівторок, 27.03.2012, 22:38 | Повідомлення # 37
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
лелека,
Quote (лелека)
Для мене важніше, що пише поет, яка його провідна думка, що він хоче сказати своїм віршем, а тоді вже, чи правильно він складає рими.


саме тому є поети, а є люди, які пишуть вірші, і, які римують слова, або просто пишуть :)


Мрії збуваються ! :)
 
ОксанкаДата: Вівторок, 27.03.2012, 22:40 | Повідомлення # 38
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
Quote (лелека)
але форум знову починає -спати.

дивно, а я помітила активність
але, я розумію вас, Наталю, ви багато у чому праві.
думаю, що скоро зможу трошки розворушити народ.
до кінця тижня маю термінову роботу, але надіюся, що встигну за ці пару ночей дещо зробити. є одна задумка :) треба її технічно тут ввести)


Мрії збуваються ! :)
 
лелекаДата: Вівторок, 27.03.2012, 23:25 | Повідомлення # 39
пуп'янок
Група: Модератори
Повідомлень: 123
Статус: Offline
Нехай Богдан вибачає, що заняли його сторінку для дискусії, але це все по суті. Оксанко, я взагалі не знаю, де ви берете стільки сили! Все ви робите самі. А де ж інші адміністратори? Колись Іванко був активним і чудово допомагав у віршуванні. Тепер щось рідко з'являється.
Технічна допомога надто потрібна, особливо нам, аматорам. Найбільше вчуся тут і на ПМ. Дякую всім за допомогу. Ось у цьому місяці будуть друковані мої вірші у нашому журналі. Вас, Оксанко, та і Іванка, я представила ,як своїх учителів. Побачимо, що скажуть на це редактори журналу.
Від себе, вже наперід кажу-ДЯКУЮ!
 
P@ramariboДата: Середа, 28.03.2012, 02:37 | Повідомлення # 40
брунька
Група: Перевірені
Повідомлень: 29
Статус: Offline
лелека, дякую)
Приємно було прочитати ваш коментар!
 
Форум » ПОЕТИЧНІ СТУДІЇ » ПЕРШІ СПРОБИ на форумі SEVAMA » *** (Висока висота стоїть на висоті...) / Богдан кудряшов (Абстракція)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Сайт управляється системою uCozCopyleft Sevama © 2007-2024
Економічна освіта