П`ятниця, 17.05.2024, 13:32
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Мій віршик... - Сторінка 2 - Форум | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Міні-чат
50
Друзі сайту
Статистика
sevama
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » ПОЕТИЧНІ СТУДІЇ » ПЕРШІ СПРОБИ на форумі SEVAMA » Мій віршик...
Мій віршик...
АнательДата: П`ятниця, 16.03.2012, 12:17 | Повідомлення # 16
редактор
Група: Модератори
Повідомлень: 246
Статус: Offline
Quote (Kak2s)
.я особисто знаю людей, які через першу критику одразу закидали перо під стіл і навіть не пробували писати далі

Значить тим людям не потрібно писати, в них інше призначення. Бо митець, коли то від Бога, просто не може не творити. Попри критику, попри нерозуміння. Банальний приклад - Катерина Білокур - художник, митець від Бога, яку не розуміли, не підтримували, лаяли не чужі, а найрідніші. І нічого - вона від того не кинула творчості, не розпорошувалась на відгавкування і ображання. А якщо людині не дано творити, але вона, скажімо, прекрасний бухгалтер, то від того, що її спинили у витрачанні часу на недолугі вірші, лише користь - бо той час для неї буде набагато потрібнішим для того, що вона дійсно вміє, і чим вона приносить користь собі та іншим. Не можуть же всі бути геніальними хірургами, чи кулінарами, то чому Ви вважаєте, що будь-хто може бути поетом? Поезія впливає на душі так, як добра їжа чи правильне лікування на тіло, тому поет повинен мати і дар, і чуття, і терпіння, і мудрість, і прагнення та здатність навчатись. А ображання на критику, різке несприйняття підказок та вважання себе генієм від народження - то від лукавого)))


Ars longa, vita brevis.

Мяу!!!


Повідомлення відредагував Анатель - П`ятниця, 16.03.2012, 12:22
 
Kak2sДата: П`ятниця, 16.03.2012, 17:12 | Повідомлення # 17
брунька
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Статус: Offline
Анатель, Не факт!
 
АнательДата: П`ятниця, 16.03.2012, 17:29 | Повідомлення # 18
редактор
Група: Модератори
Повідомлень: 246
Статус: Offline
Доведіть)))))

Ars longa, vita brevis.

Мяу!!!
 
Kak2sДата: П`ятниця, 16.03.2012, 21:58 | Повідомлення # 19
брунька
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Статус: Offline
Анатель, Легко! - не діліть людей за професіями, бо професію собі обирає кожеш, а тут інша справа! І прикладів, кого критикували, можете не наводити, кожна людина особистість і кожа людина сприймає світ по-своєму, якби було інакше - він не був би такий цікавий!
 
АнательДата: П`ятниця, 16.03.2012, 22:34 | Повідомлення # 20
редактор
Група: Модератори
Повідомлень: 246
Статус: Offline
Чекайте, чекайте, я не про професії, які обираються людьми, я про дар і покликання. І в жодному разі не про те, що хтось особистість, а хтось ні. Але уявіть, що людина, котра не має математичних та бухгалтерських здібностей, раптом почне займатись плануванням бюджету держави, от 2+2 додає з калькулятором, а захотіла керувати фінансами країни, на Ваш погляд - це добре, хай керує, вона ж особистість, в неї своє бачення; чи людина, що не має таланту лікаря, йде займається медициною, невірно ставить діагнози, призначає неправильне лікування - то теж - своє бачення, не чіпайте, бо без таких лікарів не цікаво? Якщо Ви так вважаєте, то мені просто більше нічого сказати, якщо ж ні, то, виходить, мистецтво, на Вашу думку, щось менш вартісне, ніж гроші, скажімо, чи фізичне здоров"я, і мені знову нічого сказати...

Ars longa, vita brevis.

Мяу!!!
 
АнательДата: П`ятниця, 16.03.2012, 22:36 | Повідомлення # 21
редактор
Група: Модератори
Повідомлень: 246
Статус: Offline
До речі, Ви так і не довели своєї гіпотези, про то, шо сказане мною- "не факт", а просто вихлюпнули склянку, нічим, таки, не підкріплених емоцій)))

Ars longa, vita brevis.

Мяу!!!
 
Kak2sДата: П`ятниця, 16.03.2012, 22:45 | Повідомлення # 22
брунька
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Статус: Offline
Анатель, Ну, де ж тут емоції? Я просто кажу про те, що людина, яка щось робить не так повинна сама це зрозуміти!
Quote (Анатель)
виходить, мистецтво, на Вашу думку, щось менш вартісне, ніж гроші, скажімо, чи фізичне здоров"я, і мені знову нічого сказати...
Чесно? - Ви впали в моїх очах - порівнювати мистецтво з грошима, це - низько! Як так можна, скільки матеріалізму, а у віршах шукають душу....гроші почнуть скоро шукати!
 
АнательДата: П`ятниця, 16.03.2012, 23:28 | Повідомлення # 23
редактор
Група: Модератори
Повідомлень: 246
Статус: Offline
Quote (Kak2s)
Ну, де ж тут емоції
- а де Ваші обіцяні доводи?)))))

Quote (Kak2s)
Ви впали в моїх очах

...і навіть не забилася))) бо не порівнюю, а кажу, що для мене мистецтво таки вище грошей, і про то я Вам намагаюсь втовкмачити, бо, з огляду на Ваші дописи, Ви до мистецтва взагалі ставитесь жартома - типу, "хай кожен бажаючий пише, лажаючи, бо то його бачення світу". А я Вам кажу - талант - то дар, дар, якщо він є, потрібно розвивати і шліфувати, якщо його нема - не тратити марно сили і займатись тим, до чого є тяма. а Ви мені "порівнюєте з грошима..." я порівнюю матеріальний і духовний світи, і кажу про важливість кожного з них.

Quote (Kak2s)
Як так можна, скільки матеріалізму, а у віршах шукають душу
- вибачте, але навіть поети мають тіло, більше того, відкрию Вам страшну таємницю - вони їдять, п"ють, і навіть одягаються, тому нішо матеріальне їм не чуже, а, по сім, не варто аж так сахатись матеріального))))))) Отож, в матеріальному я шукаю матеріал, у мистецтві - душу, але все взаємопов"язане і взаємопорівнюване, якщо фантазія і розум не обмежені і не зашорені))))
...але з Вами мені, здається, таки, нема більше про що говорити, бо Ви бачите в моїх словах лише те, що хочете бачити, не звертаючи увагу на то, шо я насправді кажу, з того роблю висновок, що Ви прекрасно можете поспілкуватись самі з собою, а я не витрачатиму марно час на лупання цієї скали)))


Ars longa, vita brevis.

Мяу!!!


Повідомлення відредагував Анатель - П`ятниця, 16.03.2012, 23:51
 
Kak2sДата: Субота, 17.03.2012, 00:52 | Повідомлення # 24
брунька
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Статус: Offline
Quote (Анатель)
- а де Ваші обіцяні доводи?)))))
- а хто обіцяв щось доводити? Я сказав, що не факт, а не неможливо!

Quote (Анатель)
і про то я Вам намагаюсь втовкмачити
- от тут вже Ваші емоції!

Quote (Анатель)
відкрию Вам страшну таємницю - вони їдять, п"ють, і навіть одягаються,
- ого...це ж відколи?

Quote (Анатель)
бо Ви бачите в моїх словах лише те, що хочете бачити
- та не сказав би і Вам не раджу так вважати! знаєте? - вся проблема в тому, що на форумі Ви не можете почути, тільки прочитати! Можливо в мене і трошки своє і по своєму оригінальне мислення, але повірте, що вдумався в кожне слово, і кожне повідомлення (в тому числі і дане) пишу з посмішкою, але не з іронії, а просто від задоволення від спілкування з Вами, з людиною, яка твердо знає, що каже!
Quote (Анатель)
.але з Вами мені, здається, таки, нема більше про що говорити
- я ж не можу Вас змусити! Хоча не хотів би залишити про себе поганої думки!
 
Форум » ПОЕТИЧНІ СТУДІЇ » ПЕРШІ СПРОБИ на форумі SEVAMA » Мій віршик...
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Сайт управляється системою uCozCopyleft Sevama © 2007-2024
Економічна освіта