Неділя, 19.05.2024, 17:10
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | 31.07-2.08.09 Їздили на фестиваль у Свірж !!! :):):) - Сторінка 2 - Форум | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Міні-чат
50
Друзі сайту
Статистика
sevama
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: oxigen, Анатель, tvank, Bab4ik  
Форум » ЦІКАВЕ Й КОРИСНЕ » ЗУСТРІЧІ В РЕАЛІ :) » 31.07-2.08.09 Їздили на фестиваль у Свірж !!! :):):)
31.07-2.08.09 Їздили на фестиваль у Свірж !!! :):):)
ОксанкаДата: П`ятниця, 23.12.2011, 23:21 | Повідомлення # 16
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
Варвара Черезова

Юрій віддав мені мікрофона, а я не хотіла знову починати стриптиз, видряпуючись на сцену,
і вмостилася унизу із мікрофоном, надавши слово Варварі Черезовій - молодій поетці
із Луцька, яка чудово віршує і готує до видання свою першу збірку :)

Варця тут же умостилася біля сцени, зручно у неї впершись - там, дійсно, було затишно :) І
почала декламувати свої твори.




Мрії збуваються ! :)
 
ОксанкаДата: П`ятниця, 23.12.2011, 23:22 | Повідомлення # 17
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
Наталка Клименко

У цей момент я помітила Вано Крюгера, який прийшов до слухачів. Оскільки у нас на ПЛАСТ-3
відбувається заміна партнера по дуелі, то я запросила Вано до участі. Він погодився, ми обмінялися
номерами мобільних.

Опісля я викликала Наталку Клименко - молоду поетку, яка пише дивні філософські твори,
що викликають глибокі метафізичні роздуми, ще не має своєї збірки, але надіємося, що скоро буде :)

Передаючи мікрофона, я попросила Наталю завершити виступ віршем "12".



Наталка чітко і голосно декламувала свої твори, які розносилися по околицях лісу... Було щось
магічне у цьому і чаруюче. Потім вона зачитала вірш "12" на замовлення Оксанки і передала мені мікрофон.


Мрії збуваються ! :)
 
ОксанкаДата: П`ятниця, 23.12.2011, 23:22 | Повідомлення # 18
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
Оксана Яблонська

Я вперлася у сцену і продовжила вірш своїм "Дванадцятий", який написала минулого року
у відповідь на Наталчин.
- Це мої алюзії на Наталчин вірш. І тепер буду я - Оксана Яблонська.
Я декламувала (вчила ж спеціально напам'ять !) вірші "Час", "Я - Дух одвічної стихії",
"Ниточка за ниточкою, Хроносе" і завершила, звично, віршем "Вона", поправивши окуляри :)



Мрії збуваються ! :)
 
ОксанкаДата: П`ятниця, 23.12.2011, 23:23 | Повідомлення # 19
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
Юля Смаль

Потім передала слово Юлі Смаль - молодій поетці-мамі, яка з однаковою легкістю пише
твори для дітей і дорослих, і завжди непередбачувана
:).
Юля вмостилася на сцені зі словами "якщо я непередбачувана, то ось" і почала декламувати свої
твори, вишукуючи їх у листках. "Я завжди збираю свої твори до виступу, але виступ виходить
неочікуваним, тому..", Юля знайшла потрібний твір і почала..
Звісно, хоча твори і викладаєш собі у певній послідовності, та декламуєш їх зовсім інакше, залежно
від обставин, відчуттів, настрою...



Мрії збуваються ! :)
 
ОксанкаДата: П`ятниця, 23.12.2011, 23:24 | Повідомлення # 20
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
Анна Смотрич

Далі я надала слово Анні Смотрич - відкриттю севами, вірніше Ніки Новікової,
яка вчула цю поетку на фестивалі у Підкамені і була зачарована її творами
.



Поки Анна йшла до сцени я запитала чи присутні Микола Ільків-Свидницький, Ельфійка Галадріель
та Людмила Мельник
, заявлені у програмі? На жаль, їх не було. Прикро, бо мали би чудову нагоду
познайомитися. І прикро, бо я не записала у список літсцени чудових поетів зі Львова... Надалі прошу
одразу повідомляти про зміни у вашому маршруті чи планах...

Анна прочитала одного вірша, але мікрофон, вочевидь, тримала далеко, бо вірш прозвучав дуже тихо.
Гарний сильний вірш.


Мрії збуваються ! :)
 
ОксанкаДата: П`ятниця, 23.12.2011, 23:24 | Повідомлення # 21
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
Ніка Новікова

Тоді я викликала Ніку Новікову - юнку, яка пише несподівано сильні глибокі
філософські твори, які нікого не залишають байдужим
.
Передаючи мікрофона, сказала "час не обмежений - більше нікого нема".
Ніка декламувала філософський твір, ми зачаровано слухали, уявляючи події, описані у творі...





Мрії збуваються ! :)
 
ОксанкаДата: П`ятниця, 23.12.2011, 23:25 | Повідомлення # 22
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
Модератори літсцени

Потім я узяла мікрофона, подякувала усім за увагу. А, слід признати, що увага була незмінна,
такі чисті і зосереджені очі я давно уже бачила, приємно було у них заглянути і приємно, що я їх
бачу (раніше від хвилювання світ плив перед очима). Однак, хвилювання таки далося взнаки,
бо я не представила Лору. Добре, що це зробила Іра Шувалова :)



Мрії збуваються ! :)
 
ОксанкаДата: П`ятниця, 23.12.2011, 23:28 | Повідомлення # 23
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
Приємно було, що майже кожен твір зустрічався оплесками. Це суттєво втішає автора і
слухачів...

Ми послухали гурток "Дуля із маком", який представляли двоє поетів. Їм однозначно було важко.
Їхній виступ напевно був провокативним. Щось про мастурбацію.



Я ще фотографувала їх, а потім із задоволенням вмостилася на землю, бо змучилася, вальсуючи
навколо сцени із фотоапаратом.
Далі був відкритий мікрофон, бо "Плита" не прибула. На відкритий мікрофон записалося більше
десяти поетів, та виступило лише кілька. Хлопець зачитав цікаві речі, тоді Влад Кльон,
звертаючись до присутніх чистою українською мовою, задекламував твори ... (не свої).
Гарні твори, до речі.


Мрії збуваються ! :)
 
ОксанкаДата: П`ятниця, 23.12.2011, 23:29 | Повідомлення # 24
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
Інтерв"ю

Я сиділа впів-оберта до сцени, чомусь мені так було легше сприймати поезію. Збоку то виглядало, певне, не дуже чемно - майже спиною - та попереду мала друзів і ліс, який відбивав звуки поезії і це зачаровувало. До того ж, сонце пекло нещадно, піт заливав очі, не можна було витримати. Між мною і сценою стояла машина вишневого кольору і ми із-за неї сцени не бачили, лишень чули...
В запалі розмови не побачила, як до мене підійшла симпатична пані у світлому костюмчику, присіла поруч, назвалася журналісткою Перемишлянської газети і попросила дати їй інтерв'ю. На моє величезне щастя, я уже давно звикла давати інтерв'ю (себто думки у голові не зриваються, мов дикі бджоли, від несподіванки та хвилювання) плюс досвід викладацької роботи, коли потрібно не тільки лекцію викласти докладно, а і на несподівані і, часто, недоречні, запитання студентів відповісти.
Тож, поки пані мостилася поруч, я мостила думки у голові :)
Пані журналістка увімкнула диктофона і запитала мою думку про фестиваль:

Я: Я відповім скоріше про літературну сцену, бо поки є лише тут.
Куратор літературної сцени Ірина Тимощенко подбала про те, щоб сцена була забезпечена мікрофонами, навіть на наше прохання, тут є два мікрофони для бардів - голосовий і для гітари.
Сцена у лісі, на невеликій віддалі від сцен музичних і дуже добре, що відділена від них у часі. Бо, навіть мікрофони, при співі гуртів, не дадуть можливості їх перегукати, а не усі поети декламують свої твори голосно, бо і не усі твори потрібно декламувати.
- То для літературних читань потрібно готувати сцену ?
Я: Звісно. Треба скласти програму, скомпонувати виступи, для задоволення слухачів. Ірина Тимощенко чудово попрацювала у цьому напрямку, вносячи корективи у склад учасників виступів, який постійно змінювався, бо не усі відважувалися їхати у такий далекий світ для 3-хвилинного виступу.
- Як давно ви співпрацюєте ?
Я: Із 13 квітня, коли Варвара Черезова знайшла повідомлення про цей фестиваль, а я зконтактувала і познайомилася із Іриною Тимощенко. Ми постійно переписувалися електронними листами, смс-ками, телефонували, весь цей період я була у курсі справ щодо підготовки фестивалю, поселення, добирання і інших деталей.
- Що вам сподобалося чи не сподобалося на фестивалі ?
Я: Сподобалася велика кількість люду, в основному молоді, із наплічниками та наметами, яка подорожує світом. Це дуже добре, коли відкриваєш світ для себе, а себе для світу.
Багато молоді приїхало спеціально ради музичних виступів, ради Ніно Катамадзе, яка виступатиме нині увечері. Багато хто приїде ще завтра і післязавтра, щоб послухати інші гурти та Цезарію Евору.
Не сподобалася велика різниця між цінами на квитки для FAN та VIP зони. Можна було зменшити вартість квитків і не робити такого цінового розриву.


Мрії збуваються ! :)
 
ОксанкаДата: П`ятниця, 23.12.2011, 23:29 | Повідомлення # 25
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
Тут журналістка вимкнула диктофон і повідомила, що село Свирж від організаторів фестивалю за аренду земель отримав лише 3 тисячі гривень. Це при тому, що вартість одного VIP квитка складала 1000 гривень.
Далі при увімненому диктофоні:

Я: За такі кошти можна було подбати про соціальну інфраструктуру для учасників фестивалю. Тут ми не знайшли жодного умивальника, а при такій кількості люду, погодьтеся, це дещо небезпечно. Ми вмиваємося мінеральною водою, яку тут же купуємо у торгівельних наметах.
- Територія села дозволяє проводити фестивалі. Тут великі площі, гарний замок, ми розраховували, що цей фестиваль матиме якусь підтримку для замку. Але організатори сказали, що замок не можливо використати для фестивалю.
Я: Дарма. Цей замок дуже надається для поетичного квесту. На минулорічному форумі видавців у Львові була традиційна ніч поезії, під час якої учасники подорожували Львівським замком, якимись катакомбами, декламуючи твори. Удень ми ви(д/б)иралися на Ратушу і волали (читали) звідтіля свої твори.
Можна придумати якусь пригодницьку історію для цього замку, із привидами, скажімо, із якимись страшилками, і розробити сценарій для такого квесту. Врахуйте це на наступний раз і запросіть Іру Тимощенко для курації літсцени, вона має гарний досвід.
- Ви також маєте досвід проведення фестивалів? Як це відбувається? Як ви дізнаєтеся інформацію про події?
Я: Зараз доволі розвинена інформативна мережа, можна багато дізнатися із інтернету, від друзів, у різних соціальних мережах.
На фестивалі наша гутірка почала їздити 2 роки тому, ми були на першому Трипільському Колі, у Херсоні на фестивалі "АнТ-Р-Акт", на форумі видавців у Львові, у Підкамені, у Бандерштаті біля Луцька, наші поети їздили у Шешори, Шепіт, на Тараса Бульбу, багато куди ще, ми самі провели уже три sevama fest'и поезії. 24-25 жовтня проводимо 4-й sevama fest у Києві. А на день Незалежності готуємо фестиваль "День Незалежного Поета" у Львові. Ми підтримуємо знаних та незнаних поетів та музикантів різного віку. Ці фестивалі зближують нас, ми зустрічаємо давніх друзів і знаходимо нових.
- Дякую за інтерв'ю. Ваша гутірка нині гарно виступила. Нам дуже сподобалося. Приїжджайте до нас іще і успіхів вам на фестивалях.
Я: Дякую вам. Хай цей фестиваль стане гарною традицією і до зустрічі на літературному квесті у замку. Він вартий цього. Удачі !


Мрії збуваються ! :)
 
ОксанкаДата: П`ятниця, 23.12.2011, 23:31 | Повідомлення # 26
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
Далі мала бути чоловіча література, ведуча зробила невелику паузу, щоб ми відпочили.

А ми перемовлялися із Юлею Смаль, Наталкою Клименко, Танею, Олею Пошуруєвою, Віталіком Січкарчуком, Юрієм Рудницьким, Лесею, Нікою, тішилися зустрічі.




Ми пішли до наших наметів перекусити, бо пора була уже обідня.


Мрії збуваються ! :)
 
ОксанкаДата: П`ятниця, 23.12.2011, 23:31 | Повідомлення # 27
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
По дорозі зустріли Надю Репету, яка із чоловіком та донькою заїхала на фест.
Надя показувала свою книгу, яка нарешті вийшла в світ.



Поки ми балакали, наші рушили до наметів, а я заблукала. Вибрела із Надею на самісінький верх наметового містечка, де наші ставили намет.
Тоді пішла блукати далі, вишукуючи намет Юрка.
Доволі весела ситуація - ходиш по тих ярах та стерні, а наметів набато більше, ніж зранку, усі різні, багато однакових, а Юркового не видно. Телефоную - він за межами доступу. Шлю смс - безуспішно. Насилу достукалася у віртуальному просторі і побачила його біля намета. Зробила собі візуальну намітку і пішла по Надю.


Мрії збуваються ! :)
 
ОксанкаДата: П`ятниця, 23.12.2011, 23:31 | Повідомлення # 28
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
Ми смачно перекусили, побалакали і почало збиратися на дощ. Так-так, на справжній дощ чи грозу. Навчена Підкаменем, я попрохала наших гостей трохи пересунутися із каріматами та у Віталіка допомоги поставити намет. Я ще ні разу його не збирала.



Мрії збуваються ! :)
 
ОксанкаДата: П`ятниця, 23.12.2011, 23:32 | Повідомлення # 29
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
Віталік одразу почав складати намет, Юля допомагала, я придивлялася і допомагала також.
Наступного разу я уже самотужки (майже) складала намет. Доволі зручний, до речі :!:

Ми докінчували наші будівничі справи уже під краплями дощу. У дощ же і чутно було виступ Ніно Катамадзе. Класний був концерт на великій сцені. Я була така змучена (добирання далося взнаки), що ледво дойшла до намету і вирубилася на пів-слові...
Музика, пісні лунали до години 4-5...

Добре, що ми вирішили першого дня не їхати - дощ, пізно...
Переночувавши - таки було холодно, ми поснідали, я сходила зранку до наметів із напоями (бо там є електрика) і підзарядила мобілку біля хлопців із приватної броварні. Дуже милі хлопці,
пригостили мене кавою (я вискочила без грошей), ми поговорили, пожартували і я рушила униз до містечка.

До речі, ніяких страв іноземної багатонаціональної кухні я не бачила. Звичні намети із пивом,
були вареники та борщ і юшка, які ми куштували другого дня вранці, якісь шашлики, які після
Трипільського кола ми уже не хотіли куштувати.

поки отут є відео із фестивалю. цікаво зроблене відео, а інфо...
робіть висновки.



Мрії збуваються ! :)
 
ОксанкаДата: П`ятниця, 23.12.2011, 23:33 | Повідомлення # 30
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
своє продовження ще допишу, а поки отут є фото і спогади учасників фесту



http://myradio.com.ua/news/154932


Мрії збуваються ! :)
 
Форум » ЦІКАВЕ Й КОРИСНЕ » ЗУСТРІЧІ В РЕАЛІ :) » 31.07-2.08.09 Їздили на фестиваль у Свірж !!! :):):)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Сайт управляється системою uCozCopyleft Sevama © 2007-2024
Економічна освіта