Неділя, 19.05.2024, 15:43
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Біографія. Юлія Овчаренко - Форум | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Міні-чат
50
Друзі сайту
Статистика
sevama
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: oxigen, Анатель, tvank, Bab4ik  
Форум » ЦІКАВЕ Й КОРИСНЕ » ЗУСТРІЧІ В РЕАЛІ :) » Біографія. Юлія Овчаренко
Біографія. Юлія Овчаренко
ОксанкаДата: П`ятниця, 23.12.2011, 18:54 | Повідомлення # 1
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
Літня ягодка, народилася 19 червня 1984 року. Покоління дітей Чорнобиля, від надміру радиації, мабуть, і надмірний творчий потенціал з надмірною долею лінощів його реалізувати. А ще та криворізька екологія....
Зрештою, все сприяє тому, щоб йти проти течиї, тобто власною дорогою. Не у медичний, а у лінгвістичний - серед іншого. Звідти й диплом з германістики, хоч міг бути з організації охорони здоров'я.
Дворічний стаж роботи в маленькій, але огогогого якій команді Мистецької Аґенції "Арт-Вертеп" у Дніпропетровську. Збірній солянці всіх видів діяльності там найбільше відповідала назва - директор з розвитку та співробітництва. Хоча інет мене більше знає як прес-секретаря )) І то правда, не видавати ж усім деталі корпоративних процесів.
Отам живе моє серце!
Нині, до жовтня 2009 року продовжую роботу менеджером культури, але вже за кордоном. В рамках програми фонду Роберта Боша займаюся презентацією української культури та мистецтва у Гамбурзі, Німеччина.
На цьому приємному етапі запрошую всіх до співпраці, налагодження контактів та обміну ідеями!


Мрії збуваються ! :)
 
Форум » ЦІКАВЕ Й КОРИСНЕ » ЗУСТРІЧІ В РЕАЛІ :) » Біографія. Юлія Овчаренко
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Сайт управляється системою uCozCopyleft Sevama © 2007-2024
Економічна освіта