Неділя, 28.04.2024, 23:55
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Вітаю усіх із новим осідком :) І як вам тут? - Форум | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Міні-чат
50
Друзі сайту
Статистика
sevama
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » ЦІКАВЕ Й КОРИСНЕ » Нас цікавить ваша думка » Вітаю усіх із новим осідком :) І як вам тут?
Вітаю усіх із новим осідком :) І як вам тут?
ОксанкаДата: Субота, 24.12.2011, 05:30 | Повідомлення # 1
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
Здається перенесла усе, що можна було. Перегляньте наші володіння, любі севамівці, і скажіть чого бракує, а що зайве?
А я аж тепер пригадала, що Оксана Самара познайомила мене із перекладачем із китайської Ярославою Шекерою :)
До речі, наш реєстр мовників я перенесла сюди http://sevama.org.ua/forum/2-609-1
Перетягла частково найбільш пам'ятні спогади про наші події. Решту збережемо у пам'яті та у серці, а нові створимо.
Ще подивимося як тут календарик працює, аби своєчасно нагадував про те, що нас очіує.
Найближчим часом у нас зустріч із останніми INKами цього року - Танею-Марією Литвинюк, Христинкою Халімоновою і Зазою Пауалішвілі. Обоє дівчат настільки сонячні і різнокольорові (у сенсі відчуттів), що афіша створена на діаметрально протилежних кольорах - чорному і білому. Авторка афіші, як я зрозуміла, Наталка Муженко, а може і сам Заза Пауалішвілі. Думаю, що ця таємниця відкриється на самій зустрічі 27 грудня о 19-30 у камінній залі по вул. Володимирські 77-а, де і відбуваються у нас зустрічі із прекрасним натхненням. Вхід 10 гривень (Різдвяні знижки).
Запрошуються усі бажаючі, приводьте друзів. Там же і довідаєтеся хто відкриватиме проект INKИ наступного року, це буде 22 або 26 січня.


Мрії збуваються ! :)
 
ivaДата: Неділя, 25.12.2011, 13:36 | Повідомлення # 2
брунька
Група: Администраторы
Повідомлень: 50
Статус: Offline
як тут?
файно і просторо yes
 
ОксанкаДата: Четвер, 05.01.2012, 20:00 | Повідомлення # 3
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
Quote (iva)
файно і просторо

правду кажеш, часом відчуваю, що тут значно краще, ніж там, де ми були досі)


Мрії збуваються ! :)
 
Bab4ikДата: Неділя, 08.01.2012, 14:36 | Повідомлення # 4
пуп'янок
Група: Модератори
Повідомлень: 209
Статус: Offline
людей мало..
 
vidokДата: Неділя, 08.01.2012, 14:51 | Повідомлення # 5
квіточка
Група: Модератори
Повідомлень: 316
Статус: Offline
Сподіватимемось, що люди в дорозі...
 
ОксанкаДата: Неділя, 08.01.2012, 15:50 | Повідомлення # 6
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
Bab4ik, vidok, iva, як думаєте, що варто зробити аби люди добралися сюди скорше? А поки можемо і самі побавитися :)
На старому форумі ми мали кілька традицій, які існували на самому початку, коли ми ще тільки навчалися, - ми знайомилися, бавилися, викликаючи натхнення - описували якусь картинку, писали продовження до віршика, писали кумедні історії.
А може у когось є улюблені справи, якими він готовий поділитися? Я люблю фотографувати. Вікторе, що любите ви? Катруся, знаю, недавно навчилася самотужки малювати олійними фарбами. Було би добре, якби вона і тут викладала свою творчість. Владе, а що любите ви? :)


Мрії збуваються ! :)
 
ОксанкаДата: Неділя, 08.01.2012, 16:42 | Повідомлення # 7
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
Bab4ik, vidok, ми отут бавимося, приєднуйтеся :)

Мрії збуваються ! :)
 
Bab4ikДата: Неділя, 08.01.2012, 18:40 | Повідомлення # 8
пуп'янок
Група: Модератори
Повідомлень: 209
Статус: Offline
Quote
Владе, а що любите ви? :)

а я люблю, коли на роботу йти не треба :D

а якщо серйозно...лет мі інтродьюс майселф:
- затятий кіноман (але здебільшого авторського кіно, того, що в нас часто матюкають "арт-хаусом"), ходок-самітник по різноманітним кінофестивалям і т.д.;
- затятий віруватель у те, що колись-таки мені вдасться поєднати два захоплення - літературу і поезію, і я таки почну знімати відеопоезію чи щось типу того (але, оскільки по натурі я one-man-band і не звик на когось спиратись,- передчуваю, що таке поєднання захоплень відбудеться ще ой як не скоро-);
- затятий більярдист, і скоріше за все зі зйомок та монтажу власної гри і гри знайомих в більярдних клубах я і почну відточувати оператоськоу та монтажерську майстерність;
- затятий мрійник, бо все написане вище не має жодного раціонального підгрунтя до того моменту, доки я не нашкрябаю грошей на більш-менш якісну відеокамеру-)...

ну, якось так-)


Повідомлення відредагував Bab4ik - Неділя, 08.01.2012, 18:41
 
РудіДата: Неділя, 08.01.2012, 22:20 | Повідомлення # 9
брунька
Група: Модератори
Повідомлень: 68
Статус: Offline
а я люблю, коли на роботу йти не треба (с)

я теж, я теж!!!
але без неї, рідної, скучно було б)

всім доброго вечора, я тут неофіт)
 
Bab4ikДата: Неділя, 08.01.2012, 23:41 | Повідомлення # 10
пуп'янок
Група: Модератори
Повідомлень: 209
Статус: Offline
Quote (Оксанка)
Bab4ik, vidok, iva, як думаєте, що варто зробити аби люди добралися сюди скорше?

якийсь конкурс, в якому можна здобути гарну й блискучу медальку - самі прибіжать
(медальку можна потім не віддавати, тут головне заманити-)
 
ОксанкаДата: Понеділок, 09.01.2012, 17:03 | Повідомлення # 11
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
Bab4ik
Quote (Bab4ik)
відбудеться ще ой як не скоро-);

нєнєнє, скоро))) нас конкурс відеопоезії почнеться незабаром. власне, він уже триває, але сам процес відео_зйомки почнеться незабаром.
Quote (Bab4ik)
доки я не нашкрябаю грошей на більш-менш якісну відеокамеру-)...

можна скооперуватися, позичити і т.п.

Quote (Bab4ik)
а я люблю, коли на роботу йти не треба

Руді
Quote (Руді)
а я люблю, коли на роботу йти не треба (с)

я теж, я теж!!!
але без неї, рідної, скучно було б)

привіт, Руді, я теж люблю, коли не треба йти на роботу))) але ... доводиться (вона годує мене і мої примхи)

Bab4ik
Quote (Bab4ik)
затятий мрійник

чудово good адже на севамі мрії збуваються! це не порожні слова)

Quote (Bab4ik)
якийсь конкурс, в якому можна здобути гарну й блискучу медальку

а який?
медальку можемо і зробити, у нас он Сашко робить такі гарнющі штуки з металу і шкла, ах! на фестивалі улітку конкурсанти отримали (крім дипломів, ось)

вмикаємо креатив :)
vidok, Вікторе, підказуйте :)


Мрії збуваються ! :)
 
ОксанкаДата: Понеділок, 09.01.2012, 17:07 | Повідомлення # 12
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
Quote (Оксанка)
Bab4ik, vidok, ми отут бавимося, приєднуйтеся

http://sevama.at.ua/forum/102-887-1


Мрії збуваються ! :)
 
Форум » ЦІКАВЕ Й КОРИСНЕ » Нас цікавить ваша думка » Вітаю усіх із новим осідком :) І як вам тут?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Сайт управляється системою uCozCopyleft Sevama © 2007-2024
Економічна освіта