Понеділок, 29.04.2024, 01:07
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | "ранги" - Форум | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Міні-чат
50
Друзі сайту
Статистика
sevama
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » ЦІКАВЕ Й КОРИСНЕ » Нас цікавить ваша думка » "ранги"
"ранги"
лелекаДата: Середа, 14.03.2012, 15:30 | Повідомлення # 1
пуп'янок
Група: Модератори
Повідомлень: 123
Статус: Offline
Так вже склалося у житті, що все має "ранги". Не завжди вони зрозумілі, принаймі, мені.
Оксанко, чи ви можете подати- що за чим? :D

отже бачу тут -

автор
брунька
пуп'янок
квіточка
яблуко

Чи так воно іде по порядку чи якось інакше? Думаю, що і іншим буде цікаво.
 
лелекаДата: Середа, 14.03.2012, 16:33 | Повідомлення # 2
пуп'янок
Група: Модератори
Повідомлень: 123
Статус: Offline
І ще одне- хто наділяє "рангами"?
 
ОксанкаДата: Четвер, 15.03.2012, 01:03 | Повідомлення # 3
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
лелека, Наталю,
Quote (лелека)

брунька
пуп'янок
квіточка
яблуко
- залежать від кількості повідомлень. На різних форумах це по-різному називається - рядовий, лейтенант, командир і ін. Ми на севамі придумали отакі назви - більш поетичні і відповідні назві і темі сайту.
"Автор" - це ранг, який я придумала для власне авторів. Просто ще не довершила цей процес)
Ті, що мають авторські форуми, належать до групи "Модератори" і мають певні можливості. Я пробувала вводити усіх авторів до групи "автори" і надавати їм можливості зручного користування сайтом і форумом, але це не передбачено цими ресурсами і були тоді проблеми, як ви пам'ятаєте, із входом на головну сторінку сайту, тому усіх, хто пише у авторських форумах, а їх я надаю за якісні тексти і роботу над ними, знову були повернуті у групу "Модератори".
Крім того, тут є можливість надавати ранги. Думаю, що при остаточному оцінюванні конкурсів я виведу ранги для переможців, наприклад. Є ж автори, які постійно працюють над собою, а трапляються і "зозулі", що закидають твори і десь летять.
Дуже приємно, коли автори-модератори не тільки цікавляться творчістю власною, але і читають твори колег, пишуть свою думку про них, намагаються допомогти.

Можемо разом подумати, як назвати ранги таких людей, щоб кожен знав, що наприклад Анатель, Лелека, Лінутя, Гаррі, Бабчик, Відок, Оксіген, Степівчанка, Ясна, Тванк і інші завжди відгукуються на твори колег, Анатель, Оксіген, Ясна, Крабат, Лелека готові порадити і підказати, Крабат і Лелека завжди відгукуються поетичними експромтами
:)
перепрошую, якщо когось не назвала)


Мрії збуваються ! :)
 
лелекаДата: Четвер, 15.03.2012, 02:52 | Повідомлення # 4
пуп'янок
Група: Модератори
Повідомлень: 123
Статус: Offline
Дякую , Оксанко, за пояснення. Таке водиться на всіх форумах. Це підбадьорує і хочеться РОСТИ! Говорю, безперечно, про себе. Як кому. Може хтось і не бажає собі такого окреслення. Не бажання- більше стосується досвідчених авторів, які видали не одну збірку своїх творів. Є знані серед народу, а не тільки на форумах. Для таких- ранги навіть смішно давати. Та їх у нас і не так то густо :)

А цікаво, чи можна подавати сюди прозу? Я почала писати короткі прозові твори. Ставлю їх на ПМ, бо там є такі рубрики. Так, як є і не римовані та ритмізовані композиції. Тут у нас такого спеціального розділу нема.
 
Форум » ЦІКАВЕ Й КОРИСНЕ » Нас цікавить ваша думка » "ранги"
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Сайт управляється системою uCozCopyleft Sevama © 2007-2024
Економічна освіта