Неділя, 19.05.2024, 16:34
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | 7 лютого о 19-00 благодійний квартирник для Юри Чабана - Сторінка 2 - Форум | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Міні-чат
50
Друзі сайту
Статистика
sevama
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: oxigen, Анатель, tvank, Bab4ik  
Форум » ЦІКАВЕ Й КОРИСНЕ » ЗУСТРІЧІ В РЕАЛІ :) » 7 лютого о 19-00 благодійний квартирник для Юри Чабана (галерея "Митецький простір 365")
7 лютого о 19-00 благодійний квартирник для Юри Чабана
ОксанкаДата: Середа, 08.02.2012, 22:47 | Повідомлення # 16
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
А далі співала Христинка Халімонова і ми дізналися, що одна із її пісень, яку уже усі встигли полюбити, написана на слова Зази Пауалішвілі.



Мрії збуваються ! :)
 
ОксанкаДата: Середа, 08.02.2012, 22:49 | Повідомлення # 17
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
Слухачі були зачаровані



фото
Таня Каганська, сайт http://kaganskaya-foto.com/ :)


Мрії збуваються ! :)
 
ОксанкаДата: Середа, 08.02.2012, 22:54 | Повідомлення # 18
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
Далі була я, Оксана Яблонська. За давньою традицією оголосила найближчі новини - вечірку для закоханих 14 лютого, яку організовує Вікторія Осташ, і її ж виступ, разом із Тарасом Малковичем та Володею Самайдою, у нашому проекті INKИ 24 лютого у камінній залі.

І тут мене заскочила зненацька докірлива репліка "А про Юру?" від хлопця у першому ряду.
"Про Юру.. - відповіла я.. - з Юрком ми знайомі ще з 2006 року, коли він виступав на нашому першому
Sevama fest і тоді Юрко нас вразив своїм артизстизмом, незвичною манерою подання віршів.."
- Але ж Юра більше не вситупає і ми його не бачимо, - продовжив хлопець.
- не виступає лише з минулого літа, коли із ним трапилися неприємності. Але ж із ним можна спілкуватися віртуально. Мені знайома ця трагедія, мій небіж втрапив у таку ж автокатастрофу, коли їхав на велосипеді через дорогу і його збила автівка, яка вигулькнула із-за повороту. Йому теж робили операцію і не одну. Але я не про це. Юрко здолає усі неприємності, принаймні тому, що він
молодий і, тому, що ми усі у нього віримо".
Знялися оплески. І я начисто забула свої вірші...
Тому, заглядаючи у папір, читала вірші, які я зазвичай розказую по пам'яті. Оскільки, вечір почався пізніше, то я вибрала лише два вірші до читання, "Епохальна картина твого небуття" і другий виявився несподіванкою для мене самої - я уже сто років не читала свій вірш "Вона"... Вона із окулярами, які ще досі носить, виявилася дуже вчасною, бо внесла нотку жарту у мій виступ.

Дякую Оксані Шафаревич, яка не тільки зробила фото, а ще і зняла відео) У головній камері розрядилися батарейки, і без цього відео я би себе не бачила...


Мрії збуваються ! :)
 
ОксанкаДата: Середа, 08.02.2012, 22:55 | Повідомлення # 19
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
Далі виступила дівчина, чиє прізвище я не запам'ятала.

А, оскільки у залі була Ліана Абрамова, я чомусь була стовідсотково упевнена, що вона буде виступати і сказала про це Тані-Марії. Таня-Марія здивувалася, і оголосила Ліану Абрамову, яка
здивувалася не менше, у результаті здивувалася я. Суцільне дежавю... Тепер, переглядаючи список учасників, я також дивуюся, бо Ліана там не записана...


Мрії збуваються ! :)
 
ОксанкаДата: Середа, 08.02.2012, 22:58 | Повідомлення # 20
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
Завершував квартирник Ярослав Великий із надзвичайно потужним і мелодійним голосом


фото
Таня Каганська, сайт http://kaganskaya-foto.com/ :)


Мрії збуваються ! :)
 
ОксанкаДата: Середа, 08.02.2012, 23:00 | Повідомлення # 21
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
А опісля ми ще довго спілкувалися, знайомилися і зовсім не хотілося розходитися, проте година була пізня і шанси втрапити на метро усе зменшувалися. Тому ми з Оксанкою чкурнули на двір.
А там двоє лікарів швидкої розпачливо шукали будинок під номером 61. А потім кажуть, що швидка дуже довго їде, - подумала я і вернулася до хлопців, що вийшли вслід за мною з галереї: там лікарі швидкої 61-й будинок шукають, - гукнула я, і один із хлопців пішов до лікарів пояснювати орієнтири.

Додому добралася опівночі, по дорозі написала вірш, де й пам'ять взялася? мобільний розрядився повністю, тож вірша записала уже вдома...

А квартирник був суперовий і ідея сворити відеофільм для Юрка Чабана, аби підняти йому настрій, жива і діє, тож викладайте усі свої фото та відеоролики.

Адже діє група у контакті, є місце на фейсбуку, є подія на севамі :)

Усі ми надіємося, що Юрко скоро одужає, виступатиме не на одному фестивалі і втілить усі свої проекти.


Мрії збуваються ! :)
 
ОксанкаДата: Середа, 08.02.2012, 23:02 | Повідомлення # 22
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
У репортажі використані фото - Оксани Яблонської, sevama.org.ua

Тані Каганської, сайт http://kaganskaya-foto.com/ :)

http://sevama.org.ua/photo/13
http://www.facebook.com/media....&type=1
http://www.facebook.com/media....&type=3


Мрії збуваються ! :)
 
АнтонинаДата: П`ятниця, 10.02.2012, 11:15 | Повідомлення # 23
брунька
Група: Модератори
Повідомлень: 33
Статус: Offline
Ще пропустили Вікторію Осташ, Антоніну Спірідончеву та Оксану Шафаревич. :)

Я, до речі, спробувала теж зробити репортаж після акції, але мій репортаж розрахований на людей, далекуватих від літератури, які про більшість авторів ніколи не чули. Тому мінімум фото, головне - імена зафіксувати.

У нас чудова молодь! Роздуми після благодійного квартирника на користь Юрія Чабана

Сам текст сюди не переношу, бо боюся, що тут на форумі він буде виглядати трошки як "нє от міра сєго". :)))
 
ОксанкаДата: П`ятниця, 10.02.2012, 20:03 | Повідомлення # 24
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
Quote (Антонина)
Ще пропустили Вікторію Осташ, Антоніну Спірідончеву та Оксану Шафаревич

точно. зараз спробую виправитися)


Мрії збуваються ! :)
 
ОксанкаДата: П`ятниця, 10.02.2012, 20:11 | Повідомлення # 25
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
Антонина, Олександра Музику загубили, а він же відкривав квартирник співом на гітарі)))
і, до речі, багато хто із нас не є тусовочними, ми маємо за плечима виступи на великих сценах :p


Мрії збуваються ! :)
 
АнтонинаДата: Субота, 11.02.2012, 09:00 | Повідомлення # 26
брунька
Група: Модератори
Повідомлень: 33
Статус: Offline
Я чомусь подумала, що він з "Телері". Помилилась?
Теоретично можна повиправляти, але це не є хорошим тоном - виправляти матеріали, коли люди їх прочитали і оцінили, публікації повиходили з головних сторінок, а потім з’являється мітка про редагування...

Щодо тусовочних - я мала на увазі, що автори не блимають по телевізору в репортажах з усіх книжкових подій і не роздають інтерв’ю глянцевим виданням. Хоча зараз замислилась... таки переборщила з терміном... :\
 
ОксанкаДата: Субота, 11.02.2012, 13:57 | Повідомлення # 27
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
чого ж не блимають?))) ми - постійні учасники форумів видавців і інших подій)

Сашко Музика Саунд - сам по собі, ще він співав у гурті Za Вікном


Мрії збуваються ! :)
 
Bab4ikДата: Неділя, 12.02.2012, 15:08 | Повідомлення # 28
пуп'янок
Група: Модератори
Повідомлень: 209
Статус: Offline
Quote (Оксанка)
оскільки у залі була Ліана Абрамова, я чомусь була стовідсотково упевнена, що вона буде виступати і сказала про це Тані-Марії. Таня-Марія здивувалася, і оголосила Ліану Абрамову, яка
здивувалася не менше, у результаті здивувалася я. Суцільне дежавю... Тепер, переглядаючи список учасників, я також дивуюся, бо Ліана там не записана...

lol
завжди готові тільки
 
ОксанкаДата: Понеділок, 20.02.2012, 02:20 | Повідомлення # 29
яблучко
Група: Администраторы
Повідомлень: 1004
Статус: Offline
благодійний квартирник_Юрка Чабана

фото

Діма Княжич: 17 лютого Юрка Чабана виписали із лікарні. Дякуємо усім, хто допоміг поставити його на ноги


Мрії збуваються ! :)
 
Форум » ЦІКАВЕ Й КОРИСНЕ » ЗУСТРІЧІ В РЕАЛІ :) » 7 лютого о 19-00 благодійний квартирник для Юри Чабана (галерея "Митецький простір 365")
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Сайт управляється системою uCozCopyleft Sevama © 2007-2024
Економічна освіта